Zemní práce a zahrady

Zemní a výkopové práce

Rovnání a úpravy terénu podle vašich potřeb a projektových požadavků. Spolehlivé provedení práce s důrazem na preciznost a bezpečnost.

Výkopy pro základové pasy a základové desky

Precizní vykopání pro správné umístění základových pasů a desek, které jsou základem pevné a stabilní konstrukce vašeho budoucího domu nebo stavby.

Výkopy pro přípojky

Bezpečné a odborné provedení výkopů pro instalaci přípojek a rozvodů inženýrských sítí, jako jsou vodovodní, kanalizační nebo elektrické přípojky.

Pokládka zámkové dlažby

Profesionální pokládka zámkové dlažby a dlažby z přírodního kamene. Realizace chodníků, chodníčků, palisád a stání pro automobily.

Ploty a brány

Kvalitní oplocení pozemků a zahrad z různých materiálů dle vašich preferencí a požadavků. Zajišťujeme kompletní dodávku a montáž. Nabízíme široký výběr zahradních bran a vrat v různých stylech a provedeních. Možnost instalace elektropohonu pro pohodlné ovládání a zvýšení bezpečnosti vaší domácnosti.

Stavby pergol, přístřešků, skleníků a fóliovníků

Postavíme vám pergolu, přístřešek nad terasou či pro automobil, skleník či fóliovník pro pěstování rostlin s možností individuálního přizpůsobení potřebám a prostorovým možnostem. Zajišťujeme kompletní realizaci od návrhu po instalaci.

Výsadba okrasných dřevin

Odborná výsadba okrasných dřevin podle vašich požadavků a plánů zahrady. Nabízíme široký výběr dřevin a stromů vhodných pro vaše prostředí a klimatické podmínky.

Instalace zavlažovacích systémů

Profesionální instalace automatických zavlažovacích systémů pro účinnou a ekonomickou péči o vaši zeleň. Zajišťujeme kompletní dodávku, instalaci a servis zavlažovacích systémů s důrazem na efektivitu a spolehlivost.