Údržba zeleně

Rizikové kácení dřevin

Bezpečné a profesionální odstranění nebezpečných stromů a dřevin, které ohrožují vaše okolí. Naše týmy zajišťují rychlé a efektivní kácení s důrazem na bezpečnost a minimalizaci škod.

Stříhání stromů a keřů

Precizní stříhání stromů a keřů podle vašich požadavků a potřeb. Naši odborníci zajistí správnou úpravu rostlin pro zachování zdraví, estetiky a optimálního růstu.

Výsadba ovocných stromů

Profesionální výsadba ovocných stromů s důrazem na správnou volbu odrůd a optimální umístění pro bohatou úrodu. Nabízíme kompletní služby od výběru stromů a přípravy půdy po péči po výsadbě.

Výsadba okrasných dřevin

Estetická výsadba okrasných dřevin pro zkrášlení vaší zahrady či zeleného prostoru. Naše zkušené týmy zajistí správný výběr rostlin a jejich umístění pro vytvoření harmonického a atraktivního prostředí.

Zakládání trávníků

Profesionální zakládání trávníků s použitím kvalitních osiv a substrátů. Zajišťujeme pečlivou přípravu půdy a optimální postup pro rychlý a zdravý růst trávníku.

Sekání a údržba trávníků

Pravidelná sekání a údržba trávníků pro udržení jejich krásy a zdraví. Nabízíme kompletní servis včetně hnojení, zalévání a odstraňování plevelů pro perfektní vzhled vašeho trávníku.

Výsadba zelinářských zahrad

Kvalitní výsadba zelinářských zahrad s důrazem na pestrost plodin a optimální využití prostoru. Naše týmy zajistí správný výběr plodin a jejich umístění pro bohatou úrodu po celou sezónu.

Úklid sněhu

Úklid sněhu z vašich pozemků a chodníků s použitím moderní techniky a bezpečných postupů. Zajišťujeme rychlý a efektivní úklid.